Tepelné čerpadlá a klimatizácie

Uvažovať nad tepelným čerpadlom znamená myslieť na prevádzkové náklady pre vykurovanie. Tepelné čerpadlo reprezentuje alternatívu k iným spôsobom vykurovania, ako je napríklad elektrický či plynový kotol. Prvotná vyššia investícia spojená s jednotkou tepelného čerpadla je kompenzovaná nízkymi prevádzkovými nákladmi počas celej vykurovacej sezóny. Návratnosť investície je približne 7-10 rokov, no s rastúcimi cenami energii sa táto doba skracuje.
Správny výber tepelného čerpadla a kvalitná realizácia jednotky je zárukou dlhoročného nízkonákladového vykurovania, ktoré je navyše šetrné k životnému prostrediu a podporované projektami Európskej únie Zelená domácnostiam. Naša spoločnosť C.C.S., s.r.o. má dlhoročné skúsenosti s výrobcami tepelných čerpadiel značky Panasonic a Mitsubishi, typu vzduch / voda. Vyznačujú sa nenáročnou inštaláciou a spoľahlivým chodom, s možnosťou prevádzky až do -15°C.b Tepelné čerpadlo odporúčame inštalovať v novostavbách, ale aj ako spôsob obnovy existujúceho vykurovacieho systému. Ponúkame Vám jednotky s výkonom 7kW, 9kW, 12kW a 16kW.
Pozrite si naše realizácie

Chceme Vám navrhnúť správnu jednotku a preto je výber tepelného čerpadla veľmi individuálny. Pri projekte Vášho tepelného čerpadla berieme do úvahy, aký materiál je v stavbe použitý, koľko osôb daný priestor obýva ale aj rozlohu stavby prípadne aký je vek stavby.

Spoločnosť C.C.S., s.r.o. má vyše 20 rokov skúseností s projektovaním systémov tepelných čerpadiel, klimatizácie a rekuperácie pre širokú škálu objektov. Ponúkame montáž jednotiek klimatizácie a tepelných čerpadiel od kvalitných a spoľahlivých dodávateľov ako je Panasonic, Airwell či Mitsubishi.

Klimatizácie už dávno nie sú len na spríjemnenie horúcich dní. Jednotky klimatizácie majú svoje uplatnenie aj v chladnejších mesiacoch, keď ich prevádzku spustite v režime kúrenia a spoľahlivo vykúria celú miestnosť. V stále častejších výkyvoch počasia je jednotka klimatizácie cenným prínosom pre domácnosť alebo kanceláriu počas celého roka. Navyše, okrem kontroly ideálnej teploty klimatizácia vyčistí vzduch od plesní a nečistôt.
Dlhoročné skúsenosti s našimi dodávateľmi nám umožnili pracovať s rôznymi výrobcami a preto našu ponuku tvoria jednotky overené časom. V ponuke máme jednotky od výrobcov Panasonic, Airwell, Daikin, Fujitsu a Mitsubishi.

Single-split jednotky

Sú vhodné pre jednu miestnosť a je to najjednoduchší klimatizačný systém. Ten pozostáva z vnútornej jednotky a vonkajšej jednotky. Tieto jednotky klimatizácie sú vhodné pre použitie v jednoduchom priestore, najčastejšie v jednej miestnosti, v ktorej chceme mať izbovú teplotu pod kontrolou.

Multi-split jednotky

Ideálne riešenie klimatizácie pre viacero miestností alebo celý rodinný dom. Multi-split systémy majú iba jednu vonkajšiu jednotku, ktorá dokáže prevádzkovať od dvoch až do piatich vnútorných jednotiek. Možností pre typ vnútorných jednotiek je viac, ako napríkad klasické nástenné jednotky alebo kanálové jednotky.

Komerčná klimatizácia

Komfortnú teplotu počas roka zabezpečíme klimatizáciou aj pre komerčné prevádzky, ako sú prevádzky wellness, kuchyne, výrobné haly, športové centrá, banky, kancelárske priestory, serverovne, prevádzky náchylné na stálu a teplotu a podobne.
Pre komerčné prevádzky ponúkame individuálnu ponuku, s rôznymi typmi jednotiek od overených výrobcov s dôrazom na spoľahlivosť a možnosť regulácie.

Celý text zásad ochrany osobných údajov si môžete prečítať na tomto odkaze.

Ďakujem vám za vašu správu. Bola odoslaná.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste to neskôr prosím.

Obráťte sa na profesionálov

Máme 25 rokov skúseností  a stovky predaných jednotiek.