Projekcia a realizácia VZT

Vzduchotechnika, chladenie a vetranie budov je komplexná záležitosť vyžadujúca podrobný projekt. Pri projekcii dbáme na detail, previazanosť profesii a na prevádzkovo efektívne riešenia.

Projekt vzduchotechniky je neodmysliteľnou súčasťou každej stavby. Od rodinných domov, administratívnych budov až po veľké výrobné haly, vzduchotechnika plní dôležitú úlohu v každej z nich. Činnosť projek<cie vzduchotechniky spočíva v dôkladnej analýze pripravovaného zámeru alebo existujúcej stavby, príprave projektu a následnej realizácie.

Pri projekcii vzduchotechniky je našim cieľom poskytnúť zákazníkovi rozumne navrhnutý a efektívny systém vzduchotechniky s dôrazom na individuálne požiadavky zákazníka, ekonomicky úspornú prevádzku a celkovú kooperáciu systémov v pripravovanom zámere, pre ktorý projekt tvoríme.

Špecializujeme sa na projekciu a realizáciu VZT systémov pre malé stavby, obytné budovy, administratívne priestory, sterilné prostredia, wellness prevádzky, hotelové prevádzky, gastro prevádzky, priemyselné stavby a výrobné haly v ktorých realizujeme:

Vetranie a vzduchotechniku

Chladenie a klimatizáciu

Stropné chladenie

Rekuperáciu

Vlhčenie / odvlhčovanie priestorov

Odprašovanie a priemyselnú filtráciu

Pozrite si naše realizácie

Spoločnosť C.C.S., s.r.o. má vyše 20 rokov skúseností s projektovaním systémov tepelných čerpadiel, klimatizácie a rekuperácie pre širokú škálu objektov. Ponúkame montáž jednotiek klimatizácie a tepelných čerpadiel od kvalitných a spoľahlivých dodávateľov ako je Panasonic, Airwell či Mitsubishi.

Celý text zásad ochrany osobných údajov si môžete prečítať na tomto odkaze.

Ďakujem vám za vašu správu. Bola odoslaná.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste to neskôr prosím.

Obráťte sa na profesionálov

Máme 25 rokov skúseností  a stovky predaných jednotiek.